Poznaj świat możliwości, jakiego jeszcze dotąd nie było!

Platforma Edukacyjna Nauczycieli to miejsce dla Ciebie!

Odkryj najlepsze miejsce do rozwoju
dla nauczycieli 

Dołącz do naszej społeczności i zyskaj dostęp do szerokiej gamy szkoleń, materiałów i wsparcia, które pomogą Ci rozwijać się zawodowo

Rozwój zawodowy jeszcze nigdy nie był tak prosty!

Już nigdy nie będziesz chcieć uczyć się w tradycyjny sposób

"Platforma Edukacyjna Nauczycieli" to nieograniczona oferta szkoleń dla nauczycieli

PEN to innowacyjne rozwiązanie, które pozwala nauczycielom na rozwijanie swoich umiejętności pedagogicznych, technicznych i interpersonalnych. Z nami zyskasz dostęp do ponad setki profesjonalnych szkoleń, kursów i nagrań. Do tego zyskujesz dostęp do certyfikatów oraz materiałów dydaktycznych. 

Co miesiąc dodajemy 10 nowych szkoleń, aby zapewnić Ci najbardziej aktualną wiedzę i narzędzia.

Wszystko działa jak "Netflix" dla nauczycieli 

OGLĄDAJ WSZĘDZIE, ANULUJ W KAŻDEJ CHWILI

setki godzin materiałów wideo

Co czyni, że nasza platforma jest tak dobra?

Oglądaj i słuchaj szkoleń, kursów, podcastów bez ograniczeń na telefonie, tablecie, laptopie, telewizorze... wszystko w ramach jednej prostej subskrypcji

Trenerzy

Współpracujemy z najlepszymi specjalistami w Polsce

Zasoby

zasoby posegregowane są kategoriami, by łatwiej było odnaleźć to, czego akurat szukamy.

Komfort

Wszystko co potrzebne nauczycielom w jednym miejscu w formie streamingu, wzorem najlepszych rozwiązań na świecie. 

Co znajdziesz na Platformie?

#1

Szkolenia, webinary, kursy

 Oferujemy szeroką gamę szkoleń, które pomogą Ci udoskonalić swoje umiejętności pedagogiczne, techniczne i interpersonalne. Nasze kursy zostały opracowane przez doświadczonych ekspertów w dziedzinie edukacji, aby dostarczyć Ci praktycznej wiedzy i umiejętności niezbędnych do prowadzenia zajęć na najwyższym poziomie.

#2

Certyfikaty po ukończeniu szkoleń

Po ukończeniu każdego szkolenia otrzymasz imienny certyfikat potwierdzający zdobytą wiedzę i umiejętności. Certyfikaty te są uznawane przez szkoły i placówki edukacyjne. Nasza marka jest synonimem jakości zdobytej wiedzy. Dzięki certyfikatom potwierdzisz zdobycie kompetencji np. do celów awansu zawodowego. 

#3

Ebooki, materiały, karty pracy

Do każdego ze szkoleń dołączona jest obszerna prezentacja. Do wielu nagrań trenerzy dołączyli materiały dodatkowe, ebooki, karty pracy itp. Dzięki tym dodatkom możesz od razu wdrażać wiedzę zdobytą podczas szkolenia. 

#4

Wsparcie i społeczność

Stajesz się częścią aktywnej społeczności nauczycieli, która wspiera się nawzajem i dzieli się doświadczeniami. Ponadto, nasi eksperci są dostępni, aby pomóc Ci w razie pytań czy wątpliwości dotyczących szkoleń czy materiałów.

#5

Elastyczność i wygoda

PEN to platforma online, co oznacza, że możesz uczestniczyć w szkoleniach i korzystać z materiałów w dowolnym miejscu i czasie. Wszystko, czego potrzebujesz, to dostęp do internetu i komputer, tablet czy smartfon. W każdej chwili możesz przerwać i wrócić w dogodnym momencie. Możesz słuchać wykładów w samochodzie, podczas gotowania czy sprzątania. Możesz odtwarzać nagrania w przyśpieszonym tempie, by jeszcze szybciej chłonąć wiedzę

Przykładowe tematy szkoleń

To tylko mały fragment tematów, które znajdziesz w naszych zasobach

kategoria

Prawo i dokumentacja


Zasady oceniania i klasyfikowania uczniów; Nadzór pedagogiczny; Zasady organizowania wycieczek; odpowiedzialność prawna nauczycieli; RODO - ochrona i przetwarzanie danych osobowych; 

KATEGORIA

Uczeń ze specjalnymi potrzebami edukacyjnymi


Metody pracy z uczniem z ADHD; Jak pracować z uczniem z obniżonym potencjałem intelektualnym; Diagnoza funkcjonalna ucznia ze specjalnymi potrzebami edukacyjnymi; Jak ciekawie prowadzić rewalidację; Jak wspierać ucznia z mutyzmem wybiórczym; Wielospecjalistyczna diagnoza funkcjonalna ucznia. Diagnoza funkcjonalna i pozytywna. Metody i warunki procesu diagnostycznego w szkole; Jak pracować z uczniem w spektrum Autyzmu


KATEGORIA

WSPÓŁPRACA Z RODZICAMI


Jak komunikować rodzicom negatywne informacje o ich dzieciach; Jak prowadzić zebrania i spotkania z rodzicami; Wszystko co musisz wiedzieć o władzy rodzicielskiej pracując w szkole; Jak wspierać rodziców ucznia z depresją?; praca z nastoletnim uczniem i budowanie wspołpracy z rodzicami; Trudny rodzic - jak z nim pracować? 

KATEGORIA

METODYKA I DYDAKTYKA


Analiza rysunku dziecka w wieku przedszkolnym i wczesnoszkolnym; Jak wspierać ucznia w uczeniu się - aspekty psychopedagogiczne; Elementy pedagogiki Montessori w wychowaniu przedszkolnym i wczesnoszkolnym; Praktyczne zastosowanie metod aktywizujących i form pracy na zajęciach; Ocena kształtująca informacja zwrotna w procesie edukacji i wychowania; Wspieranie rozwoju umiejętności prospołecznych u dzieci

KATEGORIA

PSYCHOLOGIA I EMOCJE 


Sangwinik, choleryk, Flegmatyk, Melancholik- jak pracować z uczniami z różnymi typami osobowości; Agresywne dziecko - metody pracy z wykorzystaniem pozytywnej dyscypliny; Jak radzić sobie ze słowną i fizyczną agresją wśród uczniów; Praca z uczniami z różnymi trudnościami emocjonalnymi i behawioralnymi; Trening Zastępowania Agresji; Jak pracować z uczniem w depresji i ze skłonnościami do samookaleczeń?

Co nauczyciele mówią o naszych szkoleniach?

Our ever-growing cloud-based template library gives you design options for any kind of marketing campaign. Choose one of our pre-made layouts and quickly edit with just a few clicks.

Renata Januszko


"Polecam Platformę Edukacyjną Nauczycieli w krótkim czasie można doszlifować swoją wiedzę/niewiedzę."

Agnieszka Wol


"Profesjonalizm, praktyczne i cenne informacje. Ciekawy sposób przekazu"

Zainwestuj w siebie już teraz i włącz dostęp do platformy

Dzięki Platformie Edukacyjnej Nauczycieli zyskasz wiedze i narzędzia, które pomogą Ci w rozwoju Twojej kariery

pen tworzą ludzie z wiarą w to, co robią

Adam Walas

CEO, Platforma Edukacyjna Nauczycieli

Chcemy inspirować, wspierać i umożliwiać nauczycielom rozwijanie swoich umiejętności oraz wiedzy, aby mogli świadczyć najwyższej jakości edukację uczniom na całym świecie. Szczerze wierzymy, że tworzenie innowacyjnych i skutecznych rozwiązań edukacyjnych, które przyczyniają się do sukcesu zarówno nauczycieli, jak i uczniów, kształtują przyszłość edukacji i wykształconych, kreatywnych oraz odpowiedzialnych obywateli.

Ile to kosztuje?

Jesteśmy w stanie zaoferować Ci dostęp do wszystkich genialnych rozwiązań Platformy w bardzo atrakcyjnej cenie - miesięczna subskrypcja w cenie pojedynczego certyfikatu u konkurencji.

Subskrypcja platformy

29 ZŁ

nieograniczony dostęp do treści
imienne certyfikaty
obszerne materiały dodatkowe
dostęp do społeczności 
wygoda dostępu z każdego miejsca

PIERWSZY TYDZIEŃ TYLKO 1 ZŁ

Gwarancja zwrotu pieniędzy

W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrypcji, a jeśli chcesz, to po pierwszym miesiącu zwrócimy CI pieniądze. Niczym nie ryzykujesz. Spróbuj! Jesteśmy przekonani, że zostaniesz z nami na dłużej

Masz jeszcze wątpliwości? 

Najczęściej zadawane pytania

Czy mogę dostać fakturę?

Oczywiście! Przy zamówieniu, w uwagach, wpisz dane do faktury

Kiedy otrzymam dostęp?

login i hasło otrzymasz na maila w ciągu kilku minut po zamówieniu. Zwykle wiadomość przychodzi natychmiast

Jak pobrać certyfikat?

Po zakończeniu szkolenia przycisk do wygenerowania certyfikatu pojawi się przy miniaturce szkolenia

Jak mogę opłacić dostęp?

Subskrypcję można zamówić na dwa sposoby - podpiąć swoją kartę lub swoje konto PayPal. W każdej chwili można anulować formę płatności. 

Co to znaczy, że to model subskrypcyjny?

Subskrypcja autoodnawialna jest bardzo popularna. Raz podajesz dane karty i nie musisz pamiętać o odnawianiu dostępu. W każdej chwili można wyłączyć odnowienie. 

Czy można zamówić dostęp na szkołę?

Tak, mamy możliwość udzielenia dostępu dla całej szkoły. W tym celu prosimy o kontakt pod adresem: platforma@pen-edu.pl 

Copyright © AMBusiness sp. z o.o. Platforma Edukacyjna Nauczycieli -  All Rights Reserved. 

Page Created with OptimizePress