Warsztaty zabezpieczania umów

Przygotowanie umowy dobrze zabezpieczającej interesy strony to sztuka, której i Ty możesz się nauczyć

Każdy przedsiębiorca powinien wyrobić w sobie nawyki pozwalające na bezpieczne prowadzenie działalności. Dzisiejsze prawo jest pełne pułapek, dlatego warto wiedzieć, jak się bronić. Poznasz najbardziej efektywne i szybkie metody czyniące prowadzenie działalności bezpiecznym i skutecznym.

 

Dzięki tym warsztatom:

 • będziesz wiedział, jak sprawdzić rzetelność i wiarygodność klienta,
 • poznasz zasady odpowiedzialności spółek i członków ich organów,
 • poznasz najlepsze sposoby zabezpieczania umów,
 • zrozumiesz rolę umów w budowaniu pozycji na rynku.

Wszystko to w przystępnej formie, maksymalnie skonkretyzowane. Warsztaty oparte są na prawdziwych przykładach. Pracujemy na realnych umowach. Wyjaśnię Ci co zrobić, by nie popełniać błędów innych.

ZAREZERWUJ MIEJSCE JUŻ TERAZ – KUP BILET 

 

Skąd pomysł na szkolenie?

Prowadzenie biznesu polega między innymi na analizie ryzyk, ich kalkulacji i świadomym ich podejmowaniu. Analizowałem setki umów pod kątem zgodności z obowiązującymi przepisami, a także pod względem ewentualnych niebezpieczeństw dla moich klientów. Wielu z nich w ogóle nie uświadamiało sobie zagrożeń, jakie czyhały na nich wśród wersów niewinnie wyglądających umów. Takie nieskalkulowane ryzyko wielokrotnie bywało powodem ogromnych problemów, których niestety byłem świadkiem. Im bardziej rozwijamy biznes, tym bardziej skomplikowane umowy przychodzi nam podpisywać. Normą stały się kilkudziesięciostronicowe umowy, których przedsiębiorcy nie rozumieją, lecz nie chcą się do tego przyznać.

W mojej codziennej pracy z klientami najważniejszym jest dla mnie, by wiedzieli na co się godzą, by wiedzieli co podpisują. Wychodząc z założenia, że lepiej zapobiegać niż leczyć, stworzyłem warsztaty, podczas których w ciągu 8 godzin uczę jak dbać o swój biznes i jak nie wejść na przysłowiową minę.

 

Program warsztatów:

 1. badanie wiarygodności kontrahenta – nauka wyszukiwania podmiotów w rejestrach, analiza wydruków z Biura Informacji Gospodarczej, Krajowego Rejestru Sądowego i Centralnej Ewidencji i Informacji o Działalności Gospodarczej (praca z dokumentami)
 2. zasady odpowiedzialności w różnych rodzajach przedsiębiorstw – Jaką odpowiedzialność ponoszą spółki, wspólnicy, udziałowcy, przedsiębiorcy i członkowie organów spółek (case study),
 3. zasady reprezentacji przy podpisywaniu umów – kto może zawierać umowy i co w przypadku, gdy umowa zostanie podpisana przez osobę, która nie ma do tego upoważnienia,
 4. elementy składowe umowy – Jak powinna wyglądać każda umowa i dlaczego właśnie w ten sposób,
 5. wpływ małżeńskiej wspólnoty majątkowej na dochodzenie roszczeń,
 6. egzekucja roszczeń i ich przedawnienie,
 7. klauzule niedozwolone (praca z dokumentami),
 8. błędy w umowach (case study).

 

Całość odbędzie się 19 stycznia 2017 r. w Studium Kształcenia Kadr w Łodzi, ul. Rewolucji 1905 r. 65

Warsztaty zabezpieczania umów pozwolą uniknąć CI blokady wypłaty umówionego wynagrodzenia, wieloletniego kosztownego procesu sądowego czy postępowania egzekucyjnego. Będziesz bardziej świadomie prowadzić swój biznes, co będzie miało realne przełożenie na twoje dochody. Zmniejszysz liczbę nietrafionych umów i podwyższysz poziom odzyskiwania zaległych należności. Wszystko to, dzięki jednodniowemu szkoleniu.

 

Dodatkowo otrzymasz:

 • wzory dokumentów gotowych do wykorzystania w codziennej praktyce,
 • godzinną konsultacje dowolnej wybranej umowy.
 • 10% zniżki na inne moje szkolenia
To jedyne warsztaty, które w tak krótkim czasie przekazują tak wiele treści. Dodatkowo przerwy kawowe pozwolą na poszerzenie kontaktów biznesowych dzięki networkingowi. Inwestycja tylko 400 zł pozwoli na wprowadzenie zupełnie nowej jakości do twojego biznesu.

 

100% satysfakcji, albo zwrot pieniędzy za bilet. Nic nie ryzykujesz. Jeśli uznasz, że wiedza zdobyta podczas szkolenia nie jest dla Ciebie atrakcyjna, oddam CI zainwestowane pieniądze.