O firmie

Wiemy, że osoba, która chce skorzystać z usług prawniczych poszukuje konkretnych rozwiązań, nie zaś cytowania przepisów.

Nasze Biuro Prawne powstało właśnie z myślą o świadczeniu najwyższej jakości usług dla osób fizycznych, biznesu oraz organizacji pozarządowych. Wychodzimy naprzeciw oczekiwaniom naszych klientów, rozumiejąc potrzeby ludzi, którzy zwracają się do nas o pomoc.

Rozumiemy współczesny biznes. Z naszego doświadczenia wiemy, że klient oczekuje efektów. Najważniejszy jest profesjonalizm i szybkość działania. U nas nie ma znaczenia ile godzin przepracowaliśmy nad sprawą ani też ile stron ma dokument, który przygotowaliśmy. Rozliczamy się z osiągniętych wyników.

Ważne jest dla nas, by mówić po ludzku. Einstein powiedział kiedyś: „Jeżeli nie potrafisz czegoś prosto wyjaśnić – to znaczy, że niewystarczająco to rozumiesz.” Jedną z najważniejszych idei przyświecających nam przy prowadzeniu działalności prawniczej jest to, by mówić tak, byśmy zostali zrozumiani. Uważamy, że nasza misja to rozwiązywanie konkretnych problemów, a nie cytowanie przepisów.

Chcemy dzielić się wiedzą. Publikujemy, prowadzimy audycje radiowe, działamy w mediach społecznościowych oraz prowadzimy liczne warsztaty i szkolenia, ponieważ uważamy, że naszym obowiązkiem jest działanie dla podwyższenia świadomości prawnej obywateli. Świadomy obywatel, to bezpieczny obywatel.

Zawsze podziwialiśmy osoby które swoją pasją zarażają innych i chcą zmieniać świat, dlatego z przyjemnością współpracujemy z osobami działającymi w inicjatywach obywatelskich – prowadzącymi fundacje, stowarzyszenia oraz inne formy organizacji pozarządowych. Wykorzystujemy nasze wieloletnie doświadczenie by pokazywać możliwe formy rozwoju, pozyskiwania środków oraz rozwiązywania problemów pojawiających się w związku z działalnością NGO.